Merhaba Derken


Lal Ealtun , 4.10.2011 10:45:00

Öncelikle bütün küçükinsan.com'u takip eden tüm üyelere sevgi ve saygılarımı iletmek istiyorum. Özelsiniz ve özel olduğunuz için buradasınız, bunu unutmayın.

12 yıl aradan sonra tekrar anne olmaya karar verdim. Benim için zor geçen 12 yılın sonrasında şu an yaşadığım heyecan ve tecrübe tarife sığmayacak derecede. Zor geçen yıllarım oğlumun geçirdiği rahatsızlıktan dolayı Serebral palsy ile yaşamak zorunda kalmasındandır. Oğlum, Eşim ve benim için zor başlayan ilk çocuk heyecanını, şimdilerde daha farklı bir şekilde yaşıyoruz. Öncelikle oğlumun hayatıma çok farklı bir anlam ve deneyim kazandırmış olması, onun özel gereksinimleri olan bir birey olarak yetişmesinin gerekliliği, bana 23 yaşımdan itibaren hayatın zorluklarına karşı göğüs gerebilme cesaretini kazandırdı. Şu an 35 yaşındayım yaşadığım acı tecrübeler ve hayat şartları, bana önceden yaşadığım laylay lom yaşam tarzı dışında asıl olan gerçek bir  hayat olduğunu hatırlattı. Bu konulara çok fazla girip acitasyon yapmak istemiyorum. Asıl amacım sadece bir nebze olsun yaşadıklarımı paylaşmak.ve bu anlamda yaşadığım hisleri aktarmak. Acı günlerin artık tamamen geride kaldığına inanıyorum.  Bundan sonra yaşam 4 kişilik çekirdek ailemiz için daha yaşanır, daha umut dolu, daha sağlıklı ve daha mutlu olacak buna canı gönülden inanıyorum. Ailemize Şubat ayında katılması planlanan küçük meleğimiz ile birlikte her şey, hepimiz için daha güzel olacak, bunu böyle hissediyor ve inanıyorum.

Canım kızım şimdiden aramıza hoşgeldin. henüz çok küçüksün şu an 20 haftalıksın. Ama benim için değerini anlatamam. Hep bir kız çocuğum olsun istemiştim. Şükürler olsun rabbime ki güzel oğlumdan sonra seni bana nasip etti. Geleceğin günü sabırsızlıkla bekliyoruz. Rabbim sağlık sıhhat ve huzur dolu günleri bizlere versin.Hep birlikte mutlu, huzurlu ve sağlıklı yaşamak dileği ile.

Böyle bir yazıyı ilk defa yazıyorum, heyecanımı ve hatalarımı maruz görün lürfen

SEVGİLER;

LAL

 
Blog Düzenle

Yorum Ekle

Web Tasarım Data1        

İsim Bankası

Reklam Verin

Tatlı Sözlük