Seni Beklerkenn Ocak 2012


Seda Eyüpoğlu , 1.2.2012 13:42:00

Bu ay kontolümüze gidemedik ama ben iyi olduğunu düşünüyorum.Çünkü C.tesi akşamı 28.01.2012 bana ilk efa haerketini belki hıçkırmanı bilemiyorum ama orda olduğunu hissettirdin.

Ocak ayı bizim için biraz hareketli geçti.Bu arada sende rahat rahat yerini oluşturman ve büyümen konusnda ki sürede kafan rahattı ilk hamileliğimdeki gibi her hafta ultrasona gidip seni rahatsız etmedim şanslısın kuzum ikincilerde daha tecrübeli oluyoruz acemilik çekmiyoruz buda senin daha şanslı olduğunu gösteriyor.Onun dışında bu sene ocak ayı karlı geçiyor Hamileler için 3 gün yasal izin verildi ben işteyim ama erken çıkıyoruz oda bişe. 

Bu aralar gaz sorunum iyi ce azaldı hatta yok sayılır ama fazla kilo almamak için dengeli beslenmeliyim.Ve spor yapmalıyım. Yediklerime dikkat ettiğim sürece oldukça iyi durumdayım.Senin bana verdiğin bir rahatsızlık yok ama ilk hamileliğmde hiç sıkıntım olmamıştı ama sen biraz nazlı mı geliyorsun ne ? :))

bu ay cinsiyetini öğreneceğiz. 

Gönlümüzden geçen kız olman bir erkek evladımız var ama sende erkek olsanda çok önemli değil.Ben Abin behlül tek kalmasın ki ilk çocuk sen olsa idin bu senin için de geçerli idi 2nici bir çocuk sahibi olmak istememdeki tek neden hiç kimsen olmasa bir kardeşin olsun iyi yada kötü. 

Seni Seven Annennn :)
Blog Düzenle

Yorum Ekle

Web Tasarım Data1        

İsim Bankası

Reklam Verin

Tatlı Sözlük