Olumlamalarla kilo verin

Kilolarımızla başımız hep dertte olmuştur. Kilo vermek için denemediğimiz yöntem kalmamıştır belkide.
Ama kilomuzdan yakındıkça kilolu kalmaya devam ederiz. Çünkü kilo vermekte zorlanacağımıza inanmışızdır bir kere.

Bilinçaltındaki olumsuz tohumu değiştirdiğinizde dönüşüm başlar. Kilo vermenin sizin için ne kadar kolay olduğunu görürsünüz.

Şimdi kilolarınızdan kurtulmak için gerekli araca sahipsiniz. Kilo vermek için hazırlanan özel bilinçaltı kayıtlarını dinlediğinizde 2 hafta içinde düşünce yapınızdaki değişikliği gözlemleyeceksiniz. Kilo verebileceğinize olan inancınız artacak. Vücudunuz bilinçaltının yeni komutuna göre işlemeye başlayacak.

Bu özel çalışmada önce özel NLP olumlamaları kısa ve öz bir şekilde seslendirildi. Ardından üzerine müzik döşendi. Buradaki amaç bilincinizi devre dışı bırakarak bilinçaltına doğrudan olumlu mesajı vermek. Şöyle ki, bir arkadaşınız size vücudunuzun ne kadar güzel olduğunu söylese siz buna inanmayacaksınız. Bu mesajı yorumlayacak ve aslında kilolu olduğunuzu, bu nedenle güzel bir vücudunuz olmadığını düşüneceksiniz. İşte bu yüzden bilinçaltınıza yine olumsuz tohum ekeceksiniz. Bu da kilolarınızdan kurtulmanıza engel olacak. Çünkü bilinçaltı "bu komut iyi ya da kötü" diye yorum yapmıyor. Çevreden ve kendi olumsuz düşüncelerinizden aldığı her komutu yerine getiriyor.

Kayıtları dinlediğinizde sadece müzik duyacaksınız. Olumlamaları duymayacaksınız. Ancak bilinçaltınızın bu komutları almadığını sanmayın. Siz duymasanız da 24 saat çalışan bilinçaltınız algılıyor.
Bilinçaltı tekrarla öğreniyor. Müziği en az 1 ay süreyle, günde 1 saat dinlemeniz gerekiyor. Bunun için özel bir çaba harcamanıza gerek yok. Çalışırken bilgisayarınızda çalabilir ve siz işinize devam edebilirsiniz. En iyi sonucu almak için sabah kalktığınızda yarım saat, akşam yatarken yarım saat dinleyebilirsiniz. Tercih yine de size kalmış.

Kilo vermek için hazırlanan özel kayıtlarda kullanılan bazı olumlamalar:

  • Bol bol su içiyorum.
  • Kilo vermek kendimi iyi hissettiriyor.
  • Bedenimi seviyorum.
  • Sağlıklı beslenmeyi seviyorum.
  • İstediğim kiloya hızla ulaşıyorum.
  • Kilo vermekte kararlıyım.
  • Kolayca kilo veriyorum.
  • Kilo vermekten hoşlanıyorum.
  • Hedeflediğim kiloya ulaşıyorum.


Ayrıntılı bilgi ve iletişim için: Funda Yılmaz Bayrak
Tel: 0212 441 31 22

E-mail: info@simdidegis.com1


Article Düzenle

Yorum Ekle

Web Tasarım Data1        

İsim Bankası

Reklam Verin

Tatlı Sözlük