Dr.Beril Bayrak Bulucu
berilbayrak@kucukinsan.com

Dr. Beril Bayrak Bulucu 1970 yılında İstanbul'da doğmuştur.Tıp eğitimini Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İngilizce Bölümü'nde tamamlamıştır.Bir süre Enfeksiyon hastalıkları ve klinik mikrobiyoloji dalında uzmanlık eğitimi gördükten sonra A..B.D.'de eğitimine devam etmeyi seçmiş ve N.Y. şehrinde Long Island College Hospital ,Beth Israel Medical Center kombine programında Çocuk ve Ergen sağlığı ve Hastalıkları dalında ihtisas yapmıştır.Uzmanlık eğitimi sonrasında Board Sertifikası almış ve bir yıl Schneider Çocuk hastanesi’nde Çocuk Kan Hastalıkları ve Onkoloj üzerine eğitim görmüştür. Daha sonra Maine eyaletinde 6 yıl Çocuk ve Ergen Hastalıkları Uzmanı olarak çalışmış, bu dönemde ayrıca Çocuk Gelişim ve Değerlendirme Kliniğinde uzman pediatrist olarak görev yapmıştır. Bölgede okullardaki sağlık koordinatörlüğünü yürütmüş ve çeşitli toplum sağlığı  projelerinde çalışmış, çok sayıda konferans ve eğitim programında rol almıştır. Bölgedeki çocuk sağlığına katkılarından dolayı
aldığı  bir çok ödülü bulunmaktadır.
 
Etiler Akmerkez karşısında muayenehane hekimi olarak görev yapmaktadır.Bir başka pediatrist ile birlikte Aile merkezli,koruyucu hekimliği ve devamlılığı esas alan 'Medical Mome' tıp evi konsepti ile çalışmaktadır. Amerika'da iki eyalette çalışma lisansını korumakta ve yılda bir kaç defa çeşitli klinik ve gönüllü programlarda çalışmak üzere A.B.D’ ye gitmektedir.
 
Dr Beril Bayrak Bulucu evlidir ve 7 yaşında bir oğlu vardır.Okumayı ,yazmayı,seyahat etmeyi, yelkeni ve yüzmeyi çok sever.

Beril Bayrak Bulucu
Muayenehane: Nispetiye Cad. Seyran Apt.No. 15 / 6-A-Etiler
Anlaşmalı Kurumlar: İş Bankası ve Yapıkredi Sigorta
 
Tel: 212 3515008
Web Tasarım Data1        

İsim Bankası

Reklam Verin

Tatlı Sözlük