Uzm. Psikolog Tuğba Kaplanhan
tugbakaplanhan@kucukinsan.com

 

Eğitimini Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nde başarıyla tamamlayan Tuğba Kaplanhan, İstanbul Haliç Üniversitesi Klinik Psikoloji Programında Yüksek Lisans öğrenimini sürdürmektedir. Bitirme tezini “Erteleme ve karar verme gibi davranışların kişilik bozukluklarına etkisinin araştırılması” olarak belirleyen Kaplanhan tez aşamasındadır.

Yaşam Hastanesinde bir senelik staj süresini tamamlamış olan Kaplanhan Dışkapı Hastanesi Psikiyatri servisinde yatan hastalara çeşitli testler uygulamıştır. Aynı zamanda; MMPI, WISC-R, Bender Gestalt, Goodenough-Harris, Ev-Ağaç çizme ve Beier testlerini de
uygulayabilmektedir.

'Aile içi Şiddete Son' kampanyası kapsamında ailelerle çalışmış, Atatürk Çocuk Esirgeme Yurdu'nda bir sene boyunca gönüllü ablalık yapmıştır.

Genç Müteşebbisler Jaycees Ankara Derneği, Lider İnsan Kaynakları Yönetim Akademisi eğitimlerini tamamlamış; üyesi olduğu Türk Psikologlar Derneği tarafından Teşekkür Belgesi ile ödüllendirilmiştir.

Çeşitli Psikoloji Kongrelerinde bildiriler yayınlayan Kaplanhan'ın yazılı basında da çeşitli yazıları yayınlanmıştır. Okullar ile merkezlerde aile danışmanı, psikolog olarak görev almış, konuşma bozuklukları ile ilgili aktif çalışmalarda bulunmuştur.

Kaplanhan, Etiler'de bulunan B&B Psikolojik Danışmanlık Merkezinde aile ve çocuklara ilişkin çalışmalarına devam etmektedir.
 

Web Tasarım Data1        

İsim Bankası

Reklam Verin

Tatlı Sözlük