Bu çalışmayı sever misiniz?


Funda Yılmaz , 11.9.2009 14:54:00

Merhaba güzel anneler,

www.simdidegis.com olarak bir örgü firmasıyla promosyon amacıyla bir Subliminal Mp3 üreteceğiz. Bunun konusu çocuk gelişimi, yani aslında ebeveynlerin doğru tutumları olacak.

Çocuğumuza sabırlı olmak, onun gelişimini desteklemek, onun kendini ifadesine izin vermek vs. şeklinde bir dizi olumlama içeriyor. Subliminal olacak bu çalışma. Yani sizi doğrudan bilinçaltınıza gidecek bu olumlamalarla destekleyerek değiştirecek. Böylece çocuğunuzla daha sağlıklı bir iletişiminiz olacak. 

Benim merakım, çocuk yetiştirmede ne tür sıkıntılar yaşıyoruz, neyi yanlış yapıyoruz, neyden pişman oluyoruz, kısa kısa bana yorumlarınızı yazar mısınız? Bu yazıya yorum olarak ekleyebilirsiniz.

Ve böyle bir çalışma ilginizi çeker mi satın alıp dinler misiniz?

 

 
YORUMLAR
Benim 1.5 yasinda bir kizim var. Uyku konusunda problem yasiyoruz. Gece geç saatlere kadar oyuruyor, sonrasinda da uyutabilmek için çok büyük çaba harcamamiz gerekiyor. Sanirim su siralar yasadigim en büyük sikinti bu. Bu problemi sonlandiracak bir ürün olursa tabii ki satin alirim.

Burcin Canakkale | 12.9.2009 00:16:00   
Özellikle 2 yas sonrasi çocuklarin çogunda görülen öfke nöbetleri sanirim birçok anneye zor anlar yasatiyor. Bu konuda bir çalisma yapilabilir mi acaba?

Admin  | 12.9.2009 00:11:00   

Blog Düzenle

Yorum Ekle

Web Tasarım Data1        

İsim Bankası

Reklam Verin

Tatlı Sözlük