Dr.Ofelya Cabral
ofelyacabral@kucukinsan.com

Dr. Ofelya Cabral, 1987 GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ mezunu. 1988 de ailesi ile birlikte Avustralya ya yerleşmiş ve 1998'e kadar Sidney de NSW-Westmead Teaching Hospital ve Kendine ait Regent Medical Center da Aile Hekimi ve Hipnoterapist olarak çalışmıştır. 1999-2001 yılları arasında Ankara Güven Hastanesinde Check-up bölüm başkanı olarak görev yapmıştır. 2001-2004 yılları arasında ABD büyük elçiliğinde aile hekimi olarak çalışmaya devam etmiştir.
2005 yılı mayısında, Ankara da eşi Thomas Cabral ile birlikte OfelyaThomas Hipnoterapi kliniğini kurmuştur. Çalışmaları yurt içinde ve yurt dışında büyük ilgi görmüştür ve hızla devam etmektedir.
Tıp doktorları, diş hekimleri ve psikologlara zamanı el verdiği ölçülerde hipnoz kursları vererek hem 19 yıllık tecrübesini paylaşmakta ; hem de dünyanın dört bir yanında psikolojik sorunların teşhis ve tedavisinde kullanılan hipnoterapinin ülkemizde de yaygınlaşmasına çalışmaktadır. Dr. Ofelya Cabral, Dedesi, babası ve ağabeyi gibi doktor olmayı seçmiş ve ilk hipnoz eğitimlerini tıpta henüz öğrenciyken babasından almıştır. Babası Çocuk Hastalıkları uzmanı olup 45 yıllık hekimlik hayatı boyunca pek çok enüresis nocturna ( gece işemesi) vakasına hipnoterapiyle yardımcı olmuştur.
Dr.Ofelya Cabral % 100 Başarı ( Yaşam Koçluğu) ve % 100 Kurtuluş (PanikAtağa son) adlı kitapların yazarıdır.

Web Tasarım Data1        

İsim Bankası

Reklam Verin

Tatlı Sözlük