Diyetisyen Aysen Arıcan
aysenarican@kucukinsan.com

1999 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun olan Aysen Arıcan, Nutra Slim Zayıflama Merkezi’ nde Diyetisyen ve Bakırköy Ota Slim Zayıflama Merkezi’ nde Yönetici-Diyetisyen olarak çalıştı. 2000 yılında S.B. Vakıf Gureba Eğitim Araştırma Hastanesi’nde Poliklinik, Klinik ve Mutfak çalışmalarından sorumlu Yönetici - Diyetisyen olarak çalışmaya başladı.

2007 yılı başında hastanedeki görevinden ayrılan Arıcan Diyetistanbul Yayıncılık ve Organizasyon firması için çalışmalar yapmaya başladı. Bunun paralelinde gıda sektöründeki bazı firmalara beslenme iletişim danışmanlığı yapıyor. Arıcan ayrıca konsültan diyetisyen olarak Gayrettepe CLİNİCA'da klinik çalışmalarını sürdürüyor. Arıcan, 2002-2004 ve 2004 – 2006 dönemlerinde Türkiye Diyetisyenler Derneği İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi ve Saymanlığı görevlerinden sonra Mart 2006 – Mayıs 2007 tarihleri arasında Türkiye Diyetisyenler Derneği İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini üstlendi. Arıcan, diyetisyenlerin DİYETİSYENİN SESİ gibi iletişim gruplarının yönetim ekibinde yer alıyor. Sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında bazı dergi ve web sitelerine içerik desteği veriyor.

Ayrıca www.beslenmevediyet.org  portalı için içerik hazırlayan ve yönetim ekibinde olan Arıcan'ın 'Gebelik ve Emzirme Döneminde Beslenme' adlı bir kitabı bulunuyor.

İletişim Bilgileri
Diyetistanbul
Fahri Gizden Sok. Mühendisler Apt. No:10/6-Gayrettepe-İstanbul
Tel: 0212 3478930


 

Web Tasarım Data1        

İsim Bankası

Reklam Verin

Tatlı Sözlük