Veteriner Hekim Kutlu Dayıoğlu
uzman@kucukinsan.com


1965 Manisa doğumludur. Ankara Ünv. Veteriner Fakültesi mezunu. 17 senedir özel pet kliniğinde çalışmaktadır. İzmir’de Karşıyaka Mavişehir’de Veteriner kliniğinde köpek, kedi, kuş, balık ve egzotik hayvanlara sağlık vb her konuda yardımcı olmaktadır.

Kendisini bildiğinden beri evinde hep akvaryum vardı . Daha çocukluğunda babasının hortumla akvaryum suyu değiştirme ve su taşması telaşlarını az yaşamamıştır.. Ayrıca yine babasının aşırı hayvan sevgisi ve annesinin anlayışı ile kah eve salınan sincaplar, tavşanlar kah köpek ve kedilerle birlikte 4 kardeş geçen bir çocukluk.

Bir dönem evcil hayvanlar hayvanat bahçesinde geçen uzun yaz ayları ve nihayetinde iki kardeşin Veteriner Hekimlik mesleğini seçmesi. Şu anda da kliniklerinde evcil sansar ile köpeklerin ve kedilerin alt alta üst üste oynadıkları, kumru seslerine kanaryaların ötüşünün karıştığı bir ortamda mesleklerini ‘’Sevgiyi paylaşarak büyütelim.’’ sloganıyla sürdürmektedirler.

Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Hakdem, Doğal Hayatı Koruma Derneği, Green Peace, İzmir Veteriner hekimler Odası,Hayvader,Dohayko,Yaşam Hakkına Saygı, Veterinerportal, AB-Veteriner Hekimler,eCPD,IVIS,NAVC,ACVIM,NESC, VPN

 

www.mavisehirvet.com
 

Web Tasarım Data1        

İsim Bankası

Reklam Verin

Tatlı Sözlük