Diş Hekimi Dr. Çağdaş KIŞLAOĞLU

 

Protezotez Uzmanı

İlk öğrenimini Londradaki Eastsheen Primary School’da tamamladıktan sonra, liseyi hem İstek Özel Semiha Şakir Lisesinden hem de California Piedmont High Schooldan çift lise diploması alarak bitirmiştir. Daha sonra Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur.   Marmara Üniversitesi Protetik Diş Tedavisi Ana Bilim Dalında görev yapmıştır.

American Academy of Esthetic Dentistry, European Academy of Esthetic Dentistry ve Türkiye Estetik Diş Hekimliği Akademisi derneğinde aktif üyedir. Estetik Diş Hekimliği uygulamalarında Türkiye’de önde gelen isimlerdendir. Estetik Diş Hekimliği uygulamaları hakkında Türkiye’nin çeşitli yerlerinde diş hekimlerine konuşmalar yapmaktadır.

Estetik tarih boyunca insanlar için çok önemli olan bir konudur.Zarif bir vücut ,güzel bir gülümseme insanların sosyal yaşamını etkilediği gibi iş yaşamlarında da daha başarılı olmaları için artık gerekli görülmektedir.Gelişen teknolojiler sayesinde sağlık sektöründe de gerçeğe çok yakın doğal ve güzel eserlerin ortaya çıkmasına yardımcı olmaktadır.Estetik Diş Hekimliği uygulamaları, diş eksikliği olan hastalarda uygulanan doğal diş vazifesi gören implant uygulamaları, dişlerin sadece ön yüzeyine uygulanarak yapılan ve dişlerin daha güzel bir görünüm elde etmesini sağlayan porselen lamina uygulamaları, tek seansta dişlere hiç zarar vermeden dişlerin aralıklarının kapatılmasını sağlayan bonding uygulamları Çağdaş Kışlaoğlu’nun özel ilgi alanına girmektedir.

Yelken, Snowboard, Wakeboard, Scuba Diving ve Doğa yürüyüşleri hobileri arasındadır. İstek Mezunlar Derneği Başkanı, Eurocircle Türkiye’nin kurucusudur ve ACP ( American Academi Of Cosmetic Dentistry) ‘ nin Türkiye’ den  tek üyesidir.
 

Web Tasarım Data1        

İsim Bankası

Reklam Verin

Tatlı Sözlük