Hoşgeldiniz (Küçükİnsan için belirlediğiniz kullanıcı adı-mail adresi ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz) Arama | Aktif Konular | Giriş

Kimden:
Bir mesajdaki maksimum harf sayısı: 32767
Kalın İtalik Altçizgi   Highlight Alıntı Kod Resim Ekle Link Oluştur   Sola Hizala Ortala Sağa Hizala   Daha fazla BBCode Tagı
Font Rengi: Font Büyüklüğü:
Güvenlik kodu:
Güvenlik kodundaki yazıyı giriniz:
  Önizleme Kaydet İptal

Son 10 E-posta (Ters sıralamayla)
Misafir Gönderildi: 20 Temmuz 2012 Cuma 09:06:00(UTC)

Calmez-vous! Sur la route Tongling Ya inwit. Remontez, Kanliao Yan Tong Ling doux, mettre les yeux aller à Tongling Ya Occhiali Da Sole Vogue corps lunette Ray Ban sérieux a déclaré: Ling Ya, vous ferez bien de Sunshine, il voulait que je vous le dis, il a été soudainement envoyé à dautres parties de voyages daffaires!. Il sera de retour bient?t. Ces Ray Ban Aviators 2012 mots a, que vous connaissez est un mensonge, et Tongling Ya choisir de croire, cependant, hocha la tête et sourit et dit: Je sais que je tiens à vous Tienda Occhiali Chanel 311 remercier polo Ralph Lauren pas cher ralph lauren.Il ny a rien! lunette Ray Ban secoua la tête. On aurait sais pas ce quil a été dit des mensonges! Méchants à la fin il?

Bedia Emre Gönderildi: 17 Mart 2012 Cumartesi 16:27:00(UTC)

Çocuk Gelişimci Ve Oyuncak Tasarımcısı Bedia Tülüler Ben.

Benim de Çocuklar İçin Sağlıklı El Yapımı Dekoratif Ahşap Oyuncak Tasarımlarım Var!

Sevgilerimle...
Misafir Gönderildi: 1 Mart 2012 Perşembe 13:21:00(UTC)

Merhaba benimde 32 aylık bir çocuğum var. Faydalı bilgileri paylaşmak güzel olur.
gülşah kaya Gönderildi: 20 Aralık 2011 Salı 01:26:00(UTC)

selam benimde 3 yaşında ve 1,5 yaşında iki tane dünya tatlısı oğlum var.umarım burada birbirimize sıkıntıya düştüğümüz konularda yardım eder ve hep güzel şeyleri paylaşırız
NALAN ÖZER Gönderildi: 25 Kasım 2011 Cuma 09:08:00(UTC)

BENİMDE 28 AYLIK OĞLUM VAR BILGI ALIŞVERİŞİNDE BULUNMAK İSTERİM...
pınar inal Gönderildi: 18 Ekim 2010 Pazartesi 16:08:00(UTC)

slm benim 2.5 yaşında oğlum var arkadaş olup çocuklarımız hakkında bilgi alışverişi yapmak isterim şimdiden teşekkür ederim
Admin Gönderildi: 22 Eylül 2010 Çarşamba 11:59:00(UTC)

2-3 Yaş anneleri, tanışın, sohbet edin, paylaşın... Forum sizin, sizin için kurduk... Tadını çıkarın.