Hoşgeldiniz (Küçükİnsan için belirlediğiniz kullanıcı adı-mail adresi ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz) Arama | Aktif Konular | Giriş

Yeni Konu Cevapla
YAĞIZIM MİNİK KAHRAMANIM
Hülya Gümüşsu Offline
#1 Gönderildi : 15 Aralık 2011 Perşembe 00:16:00(UTC)

Sıralama: Newbie

Gruplar: Registered
[Joined]: 15.12.2011(UTC)
[Points]: 3

0 Kere Teşekkür Etti.
0 Mesajına Toplam 0 Kere Teşekkür Edildi.
[i][/i]30 AĞUSTOS 2011 RAMAZAN BAYRAMININ 1. GÜNÜ BEKLENEN DOĞUM TARİHİMİN ÜZERİNDEN 2 GÜN GEÇMİŞTİ DOKTORUMLA HASTANEDE BULUŞMAK İÇİN RANDEVULAŞTIK BAYRAM ZİYARETLERİMİZ BİTTİKTEN SONRA AKŞAM ÜSTÜ HASTANEYE GİTTİK EŞİMLE DOKTORUM MUANE SONRASI NST YE BAĞLADI HENÜZ DOĞUMA BİRAZ DAHA ZAMAN VAR DEYİP BİZİ HASTANENİN YANINDAKİ EVİNE KAHVE İÇMEYE DAVET ETTİ KAHVELER ÇAYLAR YEMEKLER HATTA SİGARA KEYİFLERİ DERKEN ZAMAN GECE YARISINA GELMİŞTİ AMA DOKTORUM BİZİ EVE GÖNDERMEK İSTEMİYORDU NİCE ISRARLARA RAĞMEN EVİMİZE DÖNDÜK TAM YATAĞIMA UZANMIŞTIM Kİ BELİMDEN BAŞLAAYAN BIÇAK GİBİ KESİK AĞRILAR HİSETTİM GEÇER DİE BEKLEDİKÇE AĞRILAR ŞİDDETLENDİ VE SIKLAŞTI TEKRARDAN HEYECANLA ANNEMİ VE DOKTORUMU ARADIK HASTANEYE GERİ DÖNDÜĞÜMÜZDE TEKRAR KONTORLLER VE NST ARDI SIRA DEVAM ETTİ SANCIM ÇOK OLMASINA RAĞMEN DOĞUM BAŞLAMAMIŞTI SAATLERCE DOĞUMUN BAŞLAMASINI BEKLEDİK EN SONUNDA SABAH EZANI OKUNURKEN BEBĞİMİN KALP ATIŞLARI YAVAŞLADI MİNİK KAHRAMANIM HAYATA TUTUNMAKTAN VAZGEÇER GİBİYDİ NE OLDUĞUNU ANLAMADAN BİR ÖNLÜK GETİRDİLER VE GİYDİRDİLERR EŞİMİ İŞLEMLER İÇİN DANIŞMAYA YOLLADILAR BİR AN KENDİMİ SEDYEDE BULDUM ANNEM VE ABİM BAŞIMDAYDI ANNEM AĞLIYOR ABİMSE SAÇIMI OKŞUYORDU OYSA GÖZLERİM EŞİMİ ARIYORDU ASANSÖR GELDİ VE KAPILAR KAPANDI GERİDE BIRAKTIKLARIM AKLIMDAYDIII AMELLİYATHANEDE DOKTORUM KARŞILADI BENİ 20 SENEDİR TANIDIĞIM ''ÜRKÜŞ TEYZE'' DOKTORUM BENİ BEKLİYODU VE BELLİ Kİ AĞLAMIŞTI ''SAKIN YÜZÜME BAKMA'' DEDİ ''YOKSA İŞLER DAHADA ZORLAŞIR'' BENİMSE SADECE AĞZIMDAN HAKKINI HELAL ET SÖZLERİ DÖKÜLDÜ VE YÜZÜMÜ DİĞER TARAFA DÖNÜP AĞLAMAYA DEVAM ETTİM. YA OĞLUMLA KAVUŞAMASAM DİYE GEÇİYORDU AKLIMDAN SADECE ŞİMDİ DEĞİL BU ZAMAN DİE DÜŞÜNYORDUM VE DUALARA BŞLADIM FATİHA SÜRESİ BİTTİMİ BİTMEDİMİ HATIRLAMIYOM BİLE O SIRADA ANEZTEZİ FALAN DERKEN BAYILMIŞIM AMA SANKİ UZUN BİR SÜRE SONRA ''EVET BİTTİ KAPATIYORUZ'' DİE BİR SES DUYDUM VE SONRASI YİNE YOK GÖZÜMÜ AÇTIĞIMDA YATAKTAYDIM EŞİMSE BAŞUCUMDA ABİMİN ELİNDE BİR BEBEK BANA DOĞRU YÜRÜYOR VE SONRA TEKRAR KENDİMDEN GEÇMİŞİM. BEN BUNLARI YAŞARKEN YAĞIZIM RAHİM AĞZINDA KORDONA DOLANMIŞ VE YAŞAM MÜCADELESİ VERİYORMUŞ ZOR BİR SAVAŞTAN SONRA SEZERYANLA DÜNYAYA ÜRKÜŞ ANANESİNİN ELİNDE MERHABA DEMİŞ SON DERECE SAĞLIKLI VE GÜZEL BİR BEBEK OLARAK. BENİ AMELİYATA ALDIKTAN 20 DAKİKA SONRA ODAYA GELMİŞ BABASININ YANINA VE BENİ TAM 1 SAATE YAKIN BEKLEMİŞ BABASIYLA BU ARADA DAYISI RESİMLERİNİ ÇEKİP BEN GELENE KADAR FACEBOOK TA YAYINLAMIŞ BİLE BENDEN ÖNCE HERKES OĞLUMLA TANIŞMIŞ YANİ KENDİME GELDİĞİMDE TEBRİK TELEFONLARI YAĞIYORDU VE O GECE HASTANEDE ANNEM VE EŞİM KALDIK GECE İKİSİDE UYDU BENSE OĞLUMDAN GÖZLERİMİ O ANDAN BELLİ BİR SANİYE AYIRMIYOM DESEM YERİDİR O BENİM HAYATIMIN KAHRAMANI VE BİLİYORUM Kİ HEP ÖYLEDE KALACAK:)))
Sponsor  

Hızlı Cevapla Hızlı Cevabı Göster
Bu konudaki kullanıcılar
Misafir (2)
Yeni Konu Cevapla
Forumu Atla  
Bu foruma yeni bir konu gönderebilirsiniz
Bu forumdaki konulara cevap yazabilirsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silebilirsiniz.
[You can edit your posts in this forum.]
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy verebilirisiniz.