Hoşgeldiniz (Küçükİnsan için belirlediğiniz kullanıcı adı-mail adresi ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz) Arama | Aktif Konular | Giriş

Yeni Konu Cevapla
günaydınlar
MEBRURE ÖZTEKİN Offline
#1 Gönderildi : 13 Mart 2012 Salı 08:35:00(UTC)

Sıralama: Advanced Member

Gruplar: Registered
[Joined]: 1.2.2012(UTC)
[Points]: 102

1 Kere Teşekkür Etti.
1 Mesajına Toplam 1 Kere Teşekkür Edildi.
hayırlı sabahlar esra hanım nasılsınız biz işyerinde 4 kişi çalışıyorduk arkadaşımızın bir tanesinin ataması çıktı 3 kişi kaldık yerinede kimseyi vermediler bir hafta boyunca nasıl yoğunduk bir bilseniz bugünlerde biraz yoğunluk azaldı zaten bizim evdede internet bağlantısı yok sadece iş yerinde girebiliyorum nete ...onun için yazamadım size siz neler yapıyorsunuz hazırlıklarınızı tamamlamışsınızdır şimdi fotoğraf makinası falan ...nil hanım ın yeri rahat tabi... çıkmak istemez hanımefendi sizin rahatınız nasıl kontrollerinize gidiyor musunuz Allah hayırlı bir doğum nasip etsin en hayırlı zamanda kendinize iyi bakın ikra ablasının da nil hanım a selamı var....
Sponsor  

Esra Kılbüker Offline
#2 Gönderildi : 14 Mart 2012 Çarşamba 19:47:00(UTC)

Sıralama: Advanced Member

Gruplar: Registered
[Joined]: 22.1.2012(UTC)
[Points]: 177
Woman
[Location]: bursa

1 Kere Teşekkür Etti.
3 Mesajına Toplam 3 Kere Teşekkür Edildi.
merhabalar mebrure hanımcım. allah kolaylık versin sizlere iş konusunda. 2gündür misafirlerden yoğunduk bende bugün girebildim. biz iyiyiz çok şükür. nil hanım biraz fazla kıpırdanır oldu bu aralar.geceleri çok belim ağrıyo soluma dürekli yatıyorum düz zaten yatamıyoruz. yatsakta sancıdan duramıyorum öle biraz dengesiz geçiririyorum. inşallah geçecek. onun yanı sıra bıldğınız gibi telaşaler falan hiç bitmiyor.bu arada gerı dönmenize sevindim gerçekten. numaranız olsaydı arayacaktım:)sizi o kadar merak etmiştim artık. kusura bakmayın. iyi akşamlar. görüşmek üzere...
Hızlı Cevapla Hızlı Cevabı Göster
Bu konudaki kullanıcılar
Misafir
Yeni Konu Cevapla
Forumu Atla  
Bu foruma yeni bir konu gönderebilirsiniz
Bu forumdaki konulara cevap yazabilirsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silebilirsiniz.
[You can edit your posts in this forum.]
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy verebilirisiniz.