Hoşgeldiniz (Küçükİnsan için belirlediğiniz kullanıcı adı-mail adresi ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz) Arama | Aktif Konular | Giriş

Yeni Konu Cevapla
.....
MEBRURE ÖZTEKİN Offline
#1 Gönderildi : 15 Mart 2012 Perşembe 09:58:00(UTC)

Sıralama: Advanced Member

Gruplar: Registered
[Joined]: 1.2.2012(UTC)
[Points]: 102

1 Kere Teşekkür Etti.
1 Mesajına Toplam 1 Kere Teşekkür Edildi.
ilginiz için gerçekten teşekkür ederim kendinizi fazla yormayın bence bel ağrısı çekmek çok zor oluyor Allah şifa versin çektiğimiz ağrılar hatta doğum sancısı bile sonradan unutuluyor ay şimdi kızım geldi aklıma esra hanım... bu hafta anneannesi bakıyor bugün arkama ağladı çok üzüldüm gelir gelmez annemi aradım hemen sustu zaten dedi üzerine ceketini giydirmiş annem adda demeye başlamış bizimki. annemin komşusunun küçük bi oğlu var onun yanına götürecekmiş ben de biraz rahatladım
Gebelikte yapılan kolay egzersizler vardı internette. ben onların çıktısını almıştım esra hanım hergün olmasada son aylarımda haftada bi kaç defa mutlaka yaptım çok faydasını gördüm
bel ağrısına falan da iyi geliyor hatta doğum esnasında benim yaptığım egzersizlerin bitanesinin aynısını yaptırdılar hiç zorlanmadım ıkınma ile ilgili alıştırmalar da yapmıştım onlarında çok faydası oldu.Belki sizde yapıyorsunuzdur ama ben yine de yazim dedim .size hayırlı günler diliyorum kendinize iyi bakın
Sponsor  

Esra Kılbüker Offline
#2 Gönderildi : 15 Mart 2012 Perşembe 17:45:00(UTC)

Sıralama: Advanced Member

Gruplar: Registered
[Joined]: 22.1.2012(UTC)
[Points]: 177
Woman
[Location]: bursa

1 Kere Teşekkür Etti.
3 Mesajına Toplam 3 Kere Teşekkür Edildi.
kıyamam ikraya minik ya..... adda demeye başladı ha.. yakında havalar düzelince annesine beni götür parklara demeye başlar. allah sağlıklı ömür versin ufalığa sizlere insallah. bende egzersizler yapıyorum. hatta hergün olmasada haftada 3-4kere yürüyüş yapıyorum.ama fazla sıkıntıya gelemiyor ufaklık resmen aşağıya inecekmiş gibi baskıyla vuruyormu itiyormu anlam veremiyorum. bizde tecrübe edinicez bakalımda biraz zor oluyor tabi haliyle.. ıkınma egzersizi demişken hiç onu denemedim. onu biraz araştırayım olmadı. gerçekten doğuma gitsem nasıl davranacağımı ne yapacağımı nasıl yapacağımı dahi bilmiyorum. teşekkür ederim tekrardan.....bu arada suan sizde ikra yağmurun yanındasınızdır:)bol neşeli sağlıklı saatlerrr size:)
Hızlı Cevapla Hızlı Cevabı Göster
Bu konudaki kullanıcılar
Misafir (3)
Yeni Konu Cevapla
Forumu Atla  
Bu foruma yeni bir konu gönderebilirsiniz
Bu forumdaki konulara cevap yazabilirsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silebilirsiniz.
[You can edit your posts in this forum.]
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy verebilirisiniz.