Hoşgeldiniz (Küçükİnsan için belirlediğiniz kullanıcı adı-mail adresi ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz) Arama | Aktif Konular | Giriş

Yeni Konu Cevapla
günaydın esra hanım
MEBRURE ÖZTEKİN Offline
#1 Gönderildi : 16 Mart 2012 Cuma 09:21:00(UTC)

Sıralama: Advanced Member

Gruplar: Registered
[Joined]: 1.2.2012(UTC)
[Points]: 102

1 Kere Teşekkür Etti.
1 Mesajına Toplam 1 Kere Teşekkür Edildi.
günaydın esra hanım nasılsınız bugün cumanız mübarek olsun. ben artık siteye biraz zor giriyorum çok donuyor sizdede oluyor mu siteye girmem biraz zaman alıyor ...neyse nil hanım nasıl. hala kar var mı orda .burası bikaç günden beri yağmurluydu şimdi güneşli erikler çiçek açtı bizde kısmet olursa bide hava güzel olursa önümüzdeki hafta sonu pikniğe gitmeyi düşünüyoruz teyze kızları, dayı kızları ,eşleri ablamgil abimgil...baya kalabalığız yani biz bu grupla 15 günde bir akşamları birbirimize gidiyoruz bu hafta pazar günüde bize gelecekler bikaç pasta çeşidi var aklımda ama değişik bişeyler yapmak istiyorum sizin bildiğiniz değişik pasta tarifleri var mı esra hanımcım...ben poğaça yaş pasta ve kurabiye yapmayı düşünüyorum ama değiştirebilirim neyse sizinde başınızı ağrıtmayayım...gelecek olanlar kalabalık olunca bende sıkıntıya girdim Allah kıolaylık verir inşaallah...kendinize iyi bakın ...
Sponsor  

Esra Kılbüker Offline
#2 Gönderildi : 16 Mart 2012 Cuma 12:09:00(UTC)

[Joined]: 22.1.2012(UTC)
[Points]: 177
Woman
[Location]: bursa

1 Kere Teşekkür Etti.
3 Mesajına Toplam 3 Kere Teşekkür Edildi.
tünaydınlar mebrure hanımcım. sizlerinde cuması mübarek olsun.biz iyiyiz çok şükür biraz bu aralar sancılı geçiyor.ödüm kopuyor diyebilirim=).sizler nasılsınız. ikra yağmur hanım kızımız nasıllar.(allaha emanet olsun)bizde yarın çarşıya çıkıcaz anneler ile nil hanımın mevlüt zamnına allah kısmet ederse dağıtmaya tülbent eşarp falan bakıcaz onları ayarlayıp kaldıralım dedik. kar kalktı çok şükür bizim burasıda çok yağmurlu ve peşine kar yağacakmış gibi soğuk bastırdı. ama bugün maşallah güneşli. zaten artık düzelsin nil kızım için hasta olmayalım=)bu arada ne kadar güzel öyle toplantı günü gibi belirleyip bir araya gelmeniz aman ağzınızın tadı hiç bozulmasın hep böyle güzel vesilelerle toplanın inşallah.piknikleri bizde severiz..sabah erkenden gidip kahvaltıyla başlayıp 5-6kadar oralarda oyalanırız.pasta poğaça demişken ben geçen gün kendi yaş pastamı bile kendim yapmıştım. hatta poğaça olsun bide kurabiye tarzı olsun yeni tarifler bulmuştum onları yapmıştık harika olmuşlardı.isterseniz tavsiye edebilirim. ve buraya yazabilirim.
Esra Kılbüker Offline
#3 Gönderildi : 16 Mart 2012 Cuma 12:14:00(UTC)

[Joined]: 22.1.2012(UTC)
[Points]: 177
Woman
[Location]: bursa

1 Kere Teşekkür Etti.
3 Mesajına Toplam 3 Kere Teşekkür Edildi.
hatta mebrure hanımcım. eğerki diyorsanız buradan yazmak girmek zor oluyor diye. msn adresimi yazayım size oradan haberleşelim eğer açabiliyorsaız çalışma saatlerinde.veya mail atabiliyorsanız mail adresimdende görüşebiliriz. sizi için nasıl uygunsa. ben bugün netteyim siz girebildiğinizde uygun olursanız konuşuruz.mail+msn adresim.
esrakinali@gmail.kucukinsan
mutlu günler diliyorum.iyi çalışmalar.
Hızlı Cevapla Hızlı Cevabı Göster
Bu konudaki kullanıcılar
Misafir
Yeni Konu Cevapla
Forumu Atla  
Bu foruma yeni bir konu gönderebilirsiniz
Bu forumdaki konulara cevap yazabilirsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silebilirsiniz.
[You can edit your posts in this forum.]
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy verebilirisiniz.