Hoşgeldiniz (Küçükİnsan için belirlediğiniz kullanıcı adı-mail adresi ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz) Arama | Aktif Konular | Giriş

Yeni Konu Cevapla
eceserra
sibel yıldız Offline
#1 Gönderildi : 17 Kasım 2010 Çarşamba 22:45:00(UTC)

Sıralama: Newbie

Gruplar: Registered
[Joined]: 11.11.2010(UTC)
[Points]: 12

0 Kere Teşekkür Etti.
0 Mesajına Toplam 0 Kere Teşekkür Edildi.
ARKADAŞLAR 16 AYLIK KIZIMA HİÇBİR ŞEKİLDE KURAL KOYAMIYORUM.ASLINDA KURAL KOYMAK DEĞİLDE YAPMAMASI GEREKENİ UYGULATAMIYORUM VE BU KONUDA ÇOK ÇARESİZİM.HER YÖNTEMİ DENEDİM İNANIN.TÜM TIBBİ VE PSİKOLOJİK YAKLAŞIMLARI DENEYEN SABREDEN,HERŞEYİN EN DOĞRUSUNU YAPMAYA ÇALIŞAN VE ÇOK OKUYAN BİR ANNEYİM.AMA OLMUYOR.TEHLİKE KARŞISINDA ONA NEYİN TEHLİKELİ OLDUĞUNU KONUŞARAK,ÖĞRETEREK ANLATMAYA ÇALIŞSAMDA OLMUYOR.O DEDİĞİNİ YAPMAK İÇİN DİRENİYOR.SABRIM KALMADI AMA SIRF O BU DUYGUMU HİSSETMESİN DİYE YANSITMIYORUM BİLEE. OFF YAAAA....YARDIM EDİN LÜTFENN!!!...
Sponsor  

feryalada Offline
#2 Gönderildi : 20 Kasım 2010 Cumartesi 12:47:00(UTC)

Sıralama: Member

Gruplar: Registered
[Joined]: 22.9.2010(UTC)
[Points]: 42
Woman
[Location]: izmir

2 Kere Teşekkür Etti.
0 Mesajına Toplam 0 Kere Teşekkür Edildi.
benim kızım şu an daha 5 aylık ama araştırmalarıma göre bebeklerin yanlışı ve doğruyu öğrenebilmesi için kendilerinin yaşaması gerekiyor yapmasını istemediğin şey tehlikeliyle başında kontrollü bir şekilde dur ve yapmasına izin ver kendine zarar vereceğinin kendisi anlasın eğer bunu anlamazsa sürekli hataları yapmaya devam eder :)))
Hızlı Cevapla Hızlı Cevabı Göster
Bu konudaki kullanıcılar
Misafir
Yeni Konu Cevapla
Forumu Atla  
Bu foruma yeni bir konu gönderebilirsiniz
Bu forumdaki konulara cevap yazabilirsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silebilirsiniz.
[You can edit your posts in this forum.]
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy verebilirisiniz.