Hoşgeldiniz (Küçükİnsan için belirlediğiniz kullanıcı adı-mail adresi ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz) Arama | Aktif Konular | Giriş

2 Sayfalar12>
Yeni Konu Cevapla
EYLÜL Ayında ANNE Olacakları Buraya Bekliyorum
Dilara COŞKUN Offline
#1 Gönderildi : 28 Şubat 2012 Salı 20:30:00(UTC)

Sıralama: Member

Gruplar: Registered
[Joined]: 22.2.2012(UTC)
[Points]: 30
Woman
[Location]: RİZE

3 Kere Teşekkür Etti.
1 Mesajına Toplam 2 Kere Teşekkür Edildi.
Merhaba Eylül ayı doğum yapacak olan anne adayları!
Ben de sizinle aynı heyecanı paylaşmak isterim.Buraya bekliyorum.
Dilara__: 2 Kişi mesajın için Teşekkür Etti.
Fatma Süt 14.3.2012(UTC) Tarihinde, tuba kaymaz 11.5.2012(UTC) Tarihinde
Sponsor  

gözde kaya Offline
#2 Gönderildi : 8 Mart 2012 Perşembe 17:15:00(UTC)

Sıralama: Newbie

[Joined]: 3.1.2012(UTC)
[Points]: 6

0 Kere Teşekkür Etti.
1 Mesajına Toplam 1 Kere Teşekkür Edildi.
merhabalar ben 14+2 haftalık hamişimm şimdilik herşey yolunda kilo almam dışında.şimdiden 6 kilo aldım doğuma kadar nasıl olcam bilemiorum
gzdedm: 1 Kişi mesajın için Teşekkür Etti.
Dilara COŞKUN 9.3.2012(UTC) Tarihinde
Esra Kılbüker Offline
#3 Gönderildi : 9 Mart 2012 Cuma 16:49:00(UTC)

Sıralama: Advanced Member

[Joined]: 22.1.2012(UTC)
[Points]: 177
Woman
[Location]: bursa

1 Kere Teşekkür Etti.
3 Mesajına Toplam 3 Kere Teşekkür Edildi.
merhabalar ne mutlu sizlere.bende nisan ayında kısmetse doğum yapacağım yani son 6 hafta.rabbim inşallah haırlısıyla hayırlı zamanda kucağınıza almayı nasip kısmet eder. mutluluğunuzu burada paylaşmaya devam edin. inanın her anınızı yazıya dökünce ayrı bi tat veriyor insana. adınıza çok sevindim.mutlu güzel ve sağlıklı süreçler diliyorum.
NİL-ESRA: 1 Kişi mesajın için Teşekkür Etti.
Dilara COŞKUN 9.3.2012(UTC) Tarihinde
Dilara COŞKUN Offline
#4 Gönderildi : 9 Mart 2012 Cuma 19:08:00(UTC)

Woman

3 Kere Teşekkür Etti.
gözde kaya yazılan:
merhabalar ben 14+2 haftalık hamişimm şimdilik herşey yolunda kilo almam dışında.şimdiden 6 kilo aldım doğuma kadar nasıl olcam bilemiorum

Canım nasıl aldın o kiloyu ne dedi doktor ne yapman gerekiyor?
Misafir
#5 Gönderildi : 23 Mart 2012 Cuma 20:13:00(UTC)

Sıralama: Guest

Gruplar:
[Joined]: 8.8.2010(UTC)
[Points]: 171

0 Kere Teşekkür Etti.
kızlar meraba bende Allah kısmet ederse eylül ayında doğum yapacağım.14+3 haftalık hamileyim.şimdiye kaar Allaha çok şükür hiç bir sıkıntım olmamıştı.Ama iki haftadır faranjitten müzarip yatıorum. düne kadar sabrettim antibiyotik almayayım diye ama dün en son dayanamayıp ağlaya ağlaya ilacı içmek zorunda kaldım.siz siz olun kendinize dikkat edin.sakın hasta olmayın insan çok zor duruma kalıyor.neyse ilk sefer için bu kadar yeter.inşallah hapimiz sorunsuz bir şekile tamamlarız bu süreci....
Misafir
#6 Gönderildi : 29 Mart 2012 Perşembe 10:50:00(UTC)

Gruplar:

0 Kere Teşekkür Etti.
Bende 15+5 haftalık ikize hamileyim..Normalde benim de eylül 15 de doğum olması bekleniyordu..Ama malesef ikiz olunca sanırım daha erken doğmazlarsa Ağustos 20 si gibi yani en fazla 38.haftaya kadar bekletebiliyorlarmış..Bakalım kısmet hayırlısı olsun...
Basak Sebat Offline
#7 Gönderildi : 10 Nisan 2012 Salı 10:30:00(UTC)

[Joined]: 16.10.2011(UTC)
[Points]: 3

0 Kere Teşekkür Etti.
0 Mesajına Toplam 0 Kere Teşekkür Edildi.
merhaba bende aranıza yeni katıldım ben de 18+5 haftalık hamileyim
Dilara COŞKUN Offline
#8 Gönderildi : 25 Nisan 2012 Çarşamba 11:40:00(UTC)

Woman

3 Kere Teşekkür Etti.
Aramıza hoşgeldin :)
gözde kaya Offline
#9 Gönderildi : 4 Mayıs 2012 Cuma 11:47:00(UTC)

[Joined]: 3.1.2012(UTC)

0 Kere Teşekkür Etti.
dilaracım kilo almam durdu şuan 23 haftalık oldu kızımm ve ben toplamda 9 kilo aldım gerçi hala çok ama napiiim çok dikkat ediorum artık hamur işi ıvır zıvır yemiorum...kiloları paylaşalım arkadaşlar...kaç haftalık kaç kilo aldınız????
İpek Bostancıoğlu Offline
#10 Gönderildi : 4 Mayıs 2012 Cuma 14:12:00(UTC)

[Joined]: 16.3.2012(UTC)

0 Kere Teşekkür Etti.
Merhaba arkadaşlar;

Bende 18. haftamın içindeyim bende şimdiye kadar 3 kilo aldım, gerçi bu hafta tartılmadım henüz ama. Doktorum geçen gittiğimde fazla olduğunu söyledi.
tuba kaymaz Offline
#11 Gönderildi : 11 Mayıs 2012 Cuma 09:16:00(UTC)

[Joined]: 11.5.2012(UTC)
[Points]: 15

1 Kere Teşekkür Etti.
merhabalar,ilk hamileliğim,20+5 haftalık hamileyim,kızımızı eylül ayında bekliyoruz.bende 50 kiloyla hamile kaldım ve şu an 57 kiloyum,ayda 1 kilo normal diyorlar ve hemen hemen benim kilom ona denk geliyor ama bundan sonra kilo artışı daha hızlı olacak,yaz sıcağını en önemli dönemde geçiricez umarım dengede tutabilirim kilomu :) allah herkese bi solukta bebeğini kucağına almayı nasip etsin inşallah.
İpek Bostancıoğlu Offline
#12 Gönderildi : 17 Mayıs 2012 Perşembe 09:05:00(UTC)

[Joined]: 16.3.2012(UTC)

0 Kere Teşekkür Etti.
Kızlar merhaba. Bende 19 haftalık hamileyim hatta yarın 20. haftadan ilk günümü alacağım. Şimdiye kadar 5 kilo aldım, sizce fazlamı? kimisine göre normal hamilesin olcak o kadar diyor kimisi aa çok olmuş diyor. Doktorum idare eder diyor ama. Daha önce hamilelik geçiren bayanlara soruyorum son aylarda çok mu kilo alınıyor?
sümbül sunulu Offline
#13 Gönderildi : 8 Haziran 2012 Cuma 10:20:00(UTC)

[Joined]: 1.6.2012(UTC)
[Points]: 3

0 Kere Teşekkür Etti.
merhaba kızlar
Misafir
#14 Gönderildi : 8 Haziran 2012 Cuma 11:52:00(UTC)

Gruplar:

0 Kere Teşekkür Etti.
Mesaj kullanıcı tarafından silindi.
Esra Kılbüker Offline
#15 Gönderildi : 9 Haziran 2012 Cumartesi 12:37:00(UTC)

Woman

1 Kere Teşekkür Etti.
ben 57kiloyla hamile kaldım 69la doğuma girdim.12kilo aldım.doğumda 8kilo gitti epiduralle doğum yapmama rağmen.sonrada hemen verdim.şuan üzerimde 2kilom var 59kilodayım oda sezeryanın etkisi.karın şişikliği..ama yavaş yavaş gidiyor oda.ve siz diyeyim. doğumdan sonra sakın tatlıya ve hamura dayamayın sırtınızı süt yapıyor die.aksine bizlerde kilo ve yağdan başka hiçbirşey yapmıyo. bol bl su için üzüm yiyin yeşil üzüm 2salkım hergün. sabahları aç karnına 1çay kaşığı çörek otu çiğneyin yutun.bol bol elma kompostosu ve erik için.şuan hepsini yapıyorum.çok şükür süt konsunda sıkıntı yaşamadık.artı kilodanda eser kalmıyor.zaten hergün aç karnına çay kaşığı çörek otu hem süt yapıyor emziren annelerede hemde kilo verdiyor.bunu dip not olarak alın:)ve ne olursa olsun.sık sık emzirin ve su için.ne çok konuştum.altı üstü kilolardan bahsedecektim...:)müsadenizle..mutlu yarınlar ve güzel süreçler...
veee birşey daha güzel hanımlar ve anneler.ne olursa olsun hamileyken kendinizi hep mutlu edecek şeyler yapın ve hep mutlu huzurlu olun.herşey bebeğinize inanılmaz yansıyor.buna inanın..mutlu kalın....
Dilara COŞKUN Offline
#16 Gönderildi : 14 Haziran 2012 Perşembe 19:15:00(UTC)

Woman

3 Kere Teşekkür Etti.
İpek Bostancıoğlu yazılan:
Merhaba arkadaşlar;

Bende 18. haftamın içindeyim bende şimdiye kadar 3 kilo aldım, gerçi bu hafta tartılmadım henüz ama. Doktorum geçen gittiğimde fazla olduğunu söyledi.

Fazla mı dedi?? çok ilginç yani.Bence az bile aldın canım.Yanlış mıyım arkadaşlar sizce?
Dilara COŞKUN Offline
#17 Gönderildi : 14 Haziran 2012 Perşembe 19:19:00(UTC)

Woman

3 Kere Teşekkür Etti.
Haklısın Esracım bebeğe yansıyor herşey. Ben ilk aylarda kuzenimin kayınvalidesiyle enteresan bir şekilde problem yaşadım çok stresli günlerdi.Umarım bebeğim onu unutmuştur ona yansımaz :(

Bu arada ben 53 kiloyla başladım. Şuan 26. haftanın içindeyim ve 60 kiloyum.Bana da çok almışım gibi geliyor.
BEN HİÇ DOYMUYORUM KIZLAAARRR =)))
Esra Kılbüker Offline
#18 Gönderildi : 16 Haziran 2012 Cumartesi 22:43:00(UTC)

Woman

1 Kere Teşekkür Etti.
merhabalar.kıyamam..bebeğin inşallah etkilenmemiştir.gerçi hepsi allaha emanet seni görünce senin sevginle zaten hatırlamaz.rabbim herkeze bu duyguyu yaşatsın.aratmadan herkeze kısmet etsin.bu kandil gününde herkesin duaları kabul olsun.sizlerinde kandili mübarek olsun arkadaşlar..
bu arada ben ilk 3ay hiç kilo almamıştım hatta vermiştim bile.ramazana denk gelmişti ve bilmiyodum hamile olduğumu neyse,bol bol su içerseniz eğer sizi tok hissetirir.ve dere otu tüketin hem demir takviye ediyo karnınızdaki miniğe hemde iştahı kesiyo.iştahsızlık iyi bişeymi sanki diyeceksiniz öle değil o anki arayışınızı kesiyo o anlamda.hem ne kadar çok dere oyu yemeğe özen gösterirseniz hem bebeğiniz doğunca gücü kuvveti yerinde oluyor hemde sizin.emin olun.canınızın istediği şeyi sizi tatmin edeceği kadar tüketin sen iki canlısın ye sözüne kulak asla asmayın.size fazla kilodan başka bi işe yaramayacak bilincinde olun hanımlar.hoşçakalın..iyi kandiller.
Misafir
#19 Gönderildi : 20 Haziran 2012 Çarşamba 16:49:00(UTC)

Gruplar:

0 Kere Teşekkür Etti.
merhba arkadaşlar hepinize kolaylıklar diliyolrum zor ama çok güzel bir dönem hamilelik. Benim oğlum artık 19 aylık oldu ama sizin yazdıklarınızı okuyunca o günlere tekrar döndüm( o günler de güzeldi ama sonrası çok daha güzel). ben de hamileliğe 56 kilo ile başladım 76 ile bitirdim. Çok kilo aldım ama doğumdan 10 gün sonra 62 kiloya düşmüştüm.
Güzel bir doğum geçirmeniz dileğimle kolaylıklar dilerim sizlere. Bebeğini büyütmekte olan bir anne olarak .
Misafir
#20 Gönderildi : 3 Temmuz 2012 Salı 16:50:00(UTC)

Gruplar:

0 Kere Teşekkür Etti.
Bende 32+3 teyim 11 kilo aldım.. 52 idim 63 üm şimdi... Ama ben ilk 22 hafta hiç almamıştım... Sonradan çok alınıyor, özellikle 30 dan sonra... Yani herkes öyle söylüyor... Başlarda olan arkadaşlar daha dikkat etsinler bence... Bu arada bnm kızım da ağustosun sonuna doğru gelecek kısmetse... Blogumuz sudeenazimm.blogcu hepinizi beklerim... Sizinde blogunuz varsa paylaşırsanız çok sevinirim... deneyimlerimizi paylaşabilmemiz için... Benim ilk hamileliğim ve henüz bilmediğim çok şey var... Görüşmek üzere... Sevgiler hepinize... Umarım herşey çok güzel olur...
Hızlı Cevapla Hızlı Cevabı Göster
Bu konudaki kullanıcılar
Misafir
2 Sayfalar12>
Yeni Konu Cevapla
Forumu Atla  
Bu foruma yeni bir konu gönderebilirsiniz
Bu forumdaki konulara cevap yazabilirsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silebilirsiniz.
[You can edit your posts in this forum.]
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy verebilirisiniz.