Hoşgeldiniz (Küçükİnsan için belirlediğiniz kullanıcı adı-mail adresi ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz) Arama | Aktif Konular | Giriş

Yeni Konu Cevapla
NİL-ESRA
Esra Kılbüker Offline
#1 Gönderildi : 3 Mart 2012 Cumartesi 22:31:00(UTC)

Sıralama: Advanced Member

Gruplar: Registered
[Joined]: 22.1.2012(UTC)
[Points]: 177
Woman
[Location]: bursa

1 Kere Teşekkür Etti.
3 Mesajına Toplam 3 Kere Teşekkür Edildi.
NİL KIZIMI GÖRDÜK BUGÜN YARAMAZ BİZE YÜZÜNÜ KAPATTII... AÇSIN DİYE DAKİKALARCA BEKLEDİK Bİ DÖNMEDİ YA EDEPSİZ NE DİYEYİM. :)İRİ İRİ GÖZLERİ VARMIŞ MİNNOŞ KIZIMIN. MAŞALLAH KİLOSUDA İYİYMİŞ 2.300 OLMUŞ. 12GÜN İÇİNDE 400GR ALMIŞ MİNİKCAN.:)SAÇLARIMIZDA VARMIŞŞŞ.... AY ALLAHIM BİRAN ÖNCE ŞU 7HAFTADA GEÇSEDE MİNİKİMİ KUCAĞIMDA GÖRSEM SAĞLIKLI İYİ OLARAK. RABBİM TÜM İSTEYEN KULLARINA BÖYLE YÜCE Bİ DUYGUYU NASİP KISMET ETSİN. RABBİM EVLAT YÖNÜNDEN HERKEZİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRSÜN(AMİN)KIZIM BU SON 7 HAFTASINI HAYIRLISIYLA DOLDURUP VAKİTLİCE ANNECİĞİNİN KUCAĞINA GELMEYİ GÖSTERSİN(aMİN). KİMSE KUSURUMA BAKMASIN İÇİM İÇİME SIĞMIYOR. HERKESE MUTLU GÜNLER VE YARINLAR..
Sponsor  

tuba kaymaz Offline
#2 Gönderildi : 11 Mayıs 2012 Cuma 09:49:00(UTC)

Sıralama: Newbie

[Joined]: 11.5.2012(UTC)
[Points]: 15

1 Kere Teşekkür Etti.
1 Mesajına Toplam 1 Kere Teşekkür Edildi.
merhabalar,bebişiniz geldi mi merak ettim,benimde eylül ayında doğumum,bi aksi durum olmazsa normal istiyorum,hem içim içime sığmıyor,bir an önce gelsin istiyorum,hemde stresinden kurtulamıyorum şimdiden :)
Misafir
#3 Gönderildi : 9 Haziran 2012 Cumartesi 12:28:00(UTC)

Sıralama: Guest

Gruplar:
[Joined]: 8.8.2010(UTC)
[Points]: 171

0 Kere Teşekkür Etti.
merhabalar tuba hanım.bebegımız geldi.cok sukur gayet saglıklı ve ıyı.bugun 50gunluk oldu hani büyüklerimiz derler ya dünyaya gelen büyüyor aynen öyle.çok şükür rabbim hep sağlıklı sıhatli iyi günlerini gösterdin bizlere.maşallah sizin adınızada cok sevindim.ne güzel anne karnında onları taşımak ayrı duygu kucağımıza alıpta sağlıklı olduklarını görmek ayrı duygu heleki bizimki gibi yavaş yavaş gülücükler attığını gördğünüzde ise ap ayrı bi duygu veriyor insana...sizin kız mi erkek mi.bizimki kız.NİL YAREN koyduk ismini.rabbim adlarıyla sağlıklı yaşamayı kısmet etsin onlara.ben epidural doğum oldum.çok rahat ve güzel bi doğum yaptım.epiduralden internette yazılanlardan dolayı biraz korkmuştum.ama her bünyede farklı olsa gerek.ben çok rahat doğum yaptım.ayrıyettende ertesi günü hemen ayaklandım:)içinizi rahat tutun ve bol bol dua edin. sonuçta dualarla ayakta duruyoruz. rabbim yardımcınız olsun. sizin içinde dua edeceğiz kızımla.bu arada ben arada nete girebiliyorum.minik bıldırcına zaman ayırmaktan burada sizlere zaman ayıramaz oldum:)tekrardan görüşmek üzere.hoşçakalın..ve bol bol su içmeye kendinizi hazırlayın..doğum öncesi ve sonrası en iyi şey söylemesi.ve emzirmeden yanaysanız.ki öylsinizdir eminim.doğumunuza 2hafta kala çörek otu yemeye çalışın.her sabah aç karnına 1çay kaşığı ve doğumdan sonrada geceleri her emzirmeye kalkışınızdada aç karnına 1çay kaşığı çörek otu çiğneyin suylada yutun onu.bol bol süt yapıyor emin olun. bol sütlü günler şimdiden. sağlıklı süreçler..rabbim hayırlı zamanda kucağınıza almayı kısmet etsin sizlerede..
Misafir
#4 Gönderildi : 9 Haziran 2012 Cumartesi 17:20:00(UTC)

Gruplar:

0 Kere Teşekkür Etti.
Misafir yazılan:
merhabalar tuba hanım.bebegımız geldi.cok sukur gayet saglıklı ve ıyı.bugun 50gunluk oldu hani büyüklerimiz derler ya dünyaya gelen büyüyor aynen öyle.çok şükür rabbim hep sağlıklı sıhatli iyi günlerini gösterdin bizlere.maşallah sizin adınızada cok sevindim.ne güzel anne karnında onları taşımak ayrı duygu kucağımıza alıpta sağlıklı olduklarını görmek ayrı duygu heleki bizimki gibi yavaş yavaş gülücükler attığını gördğünüzde ise ap ayrı bi duygu veriyor insana...sizin kız mi erkek mi.bizimki kız.NİL YAREN koyduk ismini.rabbim adlarıyla sağlıklı yaşamayı kısmet etsin onlara.ben epidural doğum oldum.çok rahat ve güzel bi doğum yaptım.epiduralden internette yazılanlardan dolayı biraz korkmuştum.ama her bünyede farklı olsa gerek.ben çok rahat doğum yaptım.ayrıyettende ertesi günü hemen ayaklandım:)içinizi rahat tutun ve bol bol dua edin. sonuçta dualarla ayakta duruyoruz. rabbim yardımcınız olsun. sizin içinde dua edeceğiz kızımla.bu arada ben arada nete girebiliyorum.minik bıldırcına zaman ayırmaktan burada sizlere zaman ayıramaz oldum:)tekrardan görüşmek üzere.hoşçakalın..ve bol bol su içmeye kendinizi hazırlayın..doğum öncesi ve sonrası en iyi şey söylemesi.ve emzirmeden yanaysanız.ki öylsinizdir eminim.doğumunuza 2hafta kala çörek otu yemeye çalışın.her sabah aç karnına 1çay kaşığı ve doğumdan sonrada geceleri her emzirmeye kalkışınızdada aç karnına 1çay kaşığı çörek otu çiğneyin suylada yutun onu.bol bol süt yapıyor emin olun. bol sütlü günler şimdiden. sağlıklı süreçler..rabbim hayırlı zamanda kucağınıza almayı kısmet etsin sizlerede..

ohh maaşallah allah sağlıklı ızın ömürler nasip etsin inşallah. bizimkide kız :) berrak yada bade düşünüyoruz isim olarak,doğuma kadar değişir diye düşünüyorum,bakalım hayırlısı.e tabi artık zaman onun için akmaya başladı size :) güzel dileklerin ve tavsiyelerin için teşekkür ederim,çörek otunu da mutlaka yapıcam,emzirmek en büyük hayalim. önümüzdeki hafta aylık kontrolümüz var,doğumu konuşucam doktorumla bakalım ne dicek,çünkü ben ağustos 2011 de ameliyat geçirdim,doğumu etkilicekmi bakalım konuşucaz.
Esra Kılbüker Offline
#5 Gönderildi : 12 Haziran 2012 Salı 21:40:00(UTC)

Sıralama: Advanced Member

[Joined]: 22.1.2012(UTC)
[Points]: 177
Woman
[Location]: bursa

1 Kere Teşekkür Etti.
3 Mesajına Toplam 3 Kere Teşekkür Edildi.
gecmıs olsun hayırdır,sormamda bi sakınca yoksa nasıl bi ameliyattı?annem hep derdiki şanslı annenin ilk çocuğu kız olurmuş.biz şanslı olanlardanız sanırım:)bu arada berrak gerçekten cok guzel bi isimmis söylerken kulaga ve ağıza çok güzel geliyo.dediğiniz gibi insan hergün yeni bişey duyup değiştiriyo veya sabit kalıyo,hayırlısı olsun inşallah.ben tek isim düşünmüştüm soy ismimiz uzun diye NİL ismini çok severim daha sonra yaren ismini duyunca çok hoşuma gitti ee NİLdende vazgeçemedim yarenide ekleyi verdik:)artık ona kalmış büyüyünce istediğini kullansın..kullansınlar.:)
Misafir
#6 Gönderildi : 20 Temmuz 2012 Cuma 09:11:00(UTC)

Gruplar:

0 Kere Teşekkür Etti.
La Tongling Ya ne parlait pas, mais tout en essuyant ses larmes, elle tirait à sa mijaurée Tong Ling doux Occhiali Da Sole Da Vista de rentrer à pied. Je suis désolé que cette phrase moi, au nom de Sunshine à vous! Ye Shi Tong polo Ralph Lauren pas cher Jiemei lentement dans le chemin des excuses de style occidental petite. Qingke vingt-trois son, Occhiali Ray Ban Donna retourna et revint à Sirius dans la voiture: peut me renvoyer chez moi?

Hızlı Cevapla Hızlı Cevabı Göster
Bu konudaki kullanıcılar
Misafir
Yeni Konu Cevapla
Forumu Atla  
Bu foruma yeni bir konu gönderebilirsiniz
Bu forumdaki konulara cevap yazabilirsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silebilirsiniz.
[You can edit your posts in this forum.]
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy verebilirisiniz.