Hoşgeldiniz (Küçükİnsan için belirlediğiniz kullanıcı adı-mail adresi ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz) Arama | Aktif Konular | Giriş

Yeni Konu Cevapla
bebeğimizin ismi
MEBRURE ÖZTEKİN Offline
#1 Gönderildi : 22 Mart 2012 Perşembe 12:39:00(UTC)

Sıralama: Advanced Member

Gruplar: Registered
[Joined]: 1.2.2012(UTC)
[Points]: 102

1 Kere Teşekkür Etti.
1 Mesajına Toplam 1 Kere Teşekkür Edildi.
deneyimli ilköğretim öğretmenleri üzerinde yapılan bir araştırmada öğretmenlerin daha güzel isimleri olan çoçuklara daha yüksek notlar verdikleri görülmüştür başka bir araştırmada ise daha güzel isimleri olan çocukların standart akademik başarı testlerinden daha yüksek notlar aldıkları bulunmuş , bu durum öğretmenlerin daha popüler ve güzel isimleri olan çocuklardan beklentilerinin daha yüksek olması ve zaman içinde bu olumlu beklentilerin gerçekten yüksek notlarla sonuçlanmasıyla açıklanmıştır
Sponsor  

Esra Kılbüker Offline
#2 Gönderildi : 22 Mart 2012 Perşembe 19:43:00(UTC)

Sıralama: Advanced Member

Gruplar: Registered
[Joined]: 22.1.2012(UTC)
[Points]: 177
Woman
[Location]: bursa

1 Kere Teşekkür Etti.
3 Mesajına Toplam 3 Kere Teşekkür Edildi.
olacak iş değil..bilgili öğretici insanlarımız bile çocuklarımıza bi nevi ön yargılımı davranmış oluyorlar. ben öyle yorumladımda. şimdi ali kemal adındakine sıradan bakıpta ege veya efe olanalara daha pozitif mi davranıyorlar. o bilgili insanlar bile ayırıcı davranabiliyorlarsa.kimler ne yapmasın öyle değilmi? neyse bakalım...(isim yazarak yazıya devam ettim ama kimse yanlış anlamasın lütfen)
bu arada sadakamı da vardım mebrure hanımcım. benim neden aklıma gelmemiş bilmiyorumda iyi oldu.
sevgilerle....
Hızlı Cevapla Hızlı Cevabı Göster
Bu konudaki kullanıcılar
Misafir (2)
Yeni Konu Cevapla
Forumu Atla  
Bu foruma yeni bir konu gönderebilirsiniz
Bu forumdaki konulara cevap yazabilirsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silebilirsiniz.
[You can edit your posts in this forum.]
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy verebilirisiniz.