Hoşgeldiniz (Küçükİnsan için belirlediğiniz kullanıcı adı-mail adresi ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz) Arama | Aktif Konular | Giriş

2 Sayfalar<12
Yeni Konu Cevapla
Hamilelik Çatlakları
Esra Kılbüker Offline
#21 Gönderildi : 27 Şubat 2012 Pazartesi 00:26:00(UTC)

Sıralama: Advanced Member

Gruplar: Registered
[Joined]: 22.1.2012(UTC)
[Points]: 177
Woman
[Location]: bursa

1 Kere Teşekkür Etti.
3 Mesajına Toplam 3 Kere Teşekkür Edildi.
has zeytinyağı kullanmayı deneyin hanımlar.elbette vücut yapısından kaynaklanıyor.ama tedbiri elden bırakmamak gerek. ben 27.haftama kdar sadecee vazalin ile nemlendirerek işi götürdüm.maksat vücudu nemlendiremek değilmi.(açık vazalin satılıyordu aktarda ondan aldım.)daha sonra zeytinyağı ile devam ettim ediyorumda. 33.haftamdayım daha hiçbirşey yok çok şükür inşallahta olmaz. ve belirteyim sadece göbeğinize sürmeyin kullandığınız her neyse. göbek,bel,kolların dirsekten itibren üst bölümüne,kalça ve bacakların dik kapaklarına kadar iç ve dışına. böyle sürmenizi tavsiye ederim.çünkü nerenizin çatlayacağı belli olmaz.( annemin sadece göbeği.arkadaşımın kilo alımından dolayı bacaklarının iç kısmı ve kolları.kardeşimin ise sadece göğüsleri çatladı.)bende belirtmesi uygulaması sizlere kalmışş. mutlu hamilelik günleri,süreçleri ve doğumları dilerim tüm güzel anne ve anne adaylarına...
............ve ve ve sakın badem yağına dayanmayın çünkü sık kullanılan badem yağı siz hamilelikte göbek büyüdüğü için fark etmiyorsunuz. nemlendirmesi bi kenara. vücutta inanılmaz tüy yapıyor....doğumdan sonra göbek inince bi bakıyorsunuz ki tüy yumağı gibi olmuşuz:)düşünün bi genelde kaş ve kirpik beslemede kullanırız.uzasın beslesin diye.buradan mantığı yürütün.hoşçakalınnn....
Dilara COŞKUN Offline
#22 Gönderildi : 12 Mart 2012 Pazartesi 09:59:00(UTC)

Sıralama: Member

Gruplar: Registered
[Joined]: 22.2.2012(UTC)
[Points]: 30
Woman
[Location]: RİZE

3 Kere Teşekkür Etti.
1 Mesajına Toplam 2 Kere Teşekkür Edildi.
Chicco nun çatlak kremini alan var mı hiç? ben aldım hiç denemedim denemeye başlamalı mıyım? 3. aya girdim?
Hızlı Cevapla Hızlı Cevabı Göster
Bu konudaki kullanıcılar
Misafir (4)
2 Sayfalar<12
Yeni Konu Cevapla
Forumu Atla  
Bu foruma yeni bir konu gönderebilirsiniz
Bu forumdaki konulara cevap yazabilirsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silebilirsiniz.
[You can edit your posts in this forum.]
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy verebilirisiniz.