Hoşgeldiniz (Küçükİnsan için belirlediğiniz kullanıcı adı-mail adresi ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz) Arama | Aktif Konular | Giriş

Yeni Konu Cevapla
QUANTUM DA KADININ EVRENDEKİ GÜCÜ
Misafir
#1 Gönderildi : 23 Ağustos 2010 Pazartesi 00:46:00(UTC)

Sıralama: Guest

Gruplar:
[Joined]: 8.8.2010(UTC)
[Points]: 171

0 Kere Teşekkür Etti.
1 Mesajına Toplam 1 Kere Teşekkür Edildi.
SEN SADECE SİPARİŞİNİ VER,,EVREN SANA İSTEDİĞİNİ VERECEKTİR( NURAY SAYARI)KADINLARA,ANNELERE,ANNE ADAYLARINA SORMAK İSTEDİM ,ÇOK ETKİLENDİĞİM BU FELSEFE ÜZERİNE,,HİÇ HASTA OLDUKLARINDA ,,VEYA,,ÇOCUKLARI HASTAYKEN NE İSTEDİLER?EVREN ONLARA NE VERDİ?
Sponsor  

Rahşan Atasoy Offline
#2 Gönderildi : 23 Ağustos 2010 Pazartesi 01:00:00(UTC)

Sıralama: Member

Gruplar: Registered
[Joined]: 19.8.2010(UTC)
[Points]: 42

0 Kere Teşekkür Etti.
2 Mesajına Toplam 5 Kere Teşekkür Edildi.
Merhabalar
Sen siparişini ver, evren sana istediğini verecektir cümlesi, evrenin yasalarından bir tanesini: Çekim Yasasını açıklıyor anlaşılacağı üzere. Kuantum düşünce tekniğini bilen bir annenin çocuğunun hasta olması biraz garip değil mi? Bu durumda ya çocuğu hasta olmadan düşüncelerin gücünden habersiz olması gerek (ki bu durumda çocuğu hasta olduktan sonra tam bir farkındalıkla bunu uygularsa çocuğu elbette ki sağlıklı haline kavuşacaktır) ya da kuantum düşünce tekniğini biliyor olmakla birlikte uygulamasını beceremiyordur (bu durumda da biraz derinlere inip sağlam bir temizlik yapması gerekebilir) ve çocuğu üzerinde pek bir etkisi olmayacaktır kanımca.
Hızlı Cevapla Hızlı Cevabı Göster
Bu konudaki kullanıcılar
Misafir (2)
Yeni Konu Cevapla
Forumu Atla  
Bu foruma yeni bir konu gönderebilirsiniz
Bu forumdaki konulara cevap yazabilirsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silemezsiniz.
[You can edit your posts in this forum.]
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy verebilirisiniz.